Investors

Analisten

Maarten Bakker
ABN AMRO
Amsterdam
maarten.bakker@nl.abnamro.com

Tom Hogg
Kempen & Co. NV
Amsterdam
tom.hogg@kempen.com

Patrick Roquas
Kepler Cheuvreux
Utrecht
proquas@keplercheuvreux.com

Paul Hofman
The Idea-Driven Equities Analyses company
Cothen (NL)
paul@theidea.nl

John David Roeg
NIBC Markets N.V.
Den Haag
John.david.roeg@nibc.com

Guy Sips
KBC
Brussel
Guy.Sips@kbcsecurities.be

Cookies Wij gebruiken cookies om de website optimaal te laten functioneren en om in te spelen op de informatiebehoefte van onze bezoekers. Door gebruik te maken van onze website stemt u in met het plaatsen van cookies. Lees meer hierover in onze privacy- en cookieverklaring.