Investors

Analisten

Maarten Bakker
ABN AMRO
Amsterdam
maarten.bakker@nl.abnamro.com

Joost de Rijk
Kempen & Co. NV
Amsterdam
joost.derijk@kempen.com

Patrick Roquas
Kepler Cheuvreux
Utrecht
proquas@keplercheuvreux.com

Paul Hofman
The Idea-Driven Equities Analyses company
Cothen (NL)
paul@theidea.nl

John David Roeg
NIBC Markets N.V.
Den Haag
John.david.roeg@nibc.com

Guy Sips
KBC
Brussel
Guy.Sips@kbcsecurities.be

Christophe Beghin
KBC
Brussel
Christophe.Beghin@kbcsecurities.be

Selecteer een website en taal
ForFarmers Group
Innovatiefonds
FromFarmers
Cookies Wij gebruiken cookies om de website optimaal te laten functioneren en om in te spelen op de informatiebehoefte van onze bezoekers. Door gebruik te maken van onze website stemt u in met het plaatsen van cookies. Lees meer hierover in onze privacy- en cookieverklaring.